وجوه تمایز

پارس کشش با تکیه بر دانش و تجربه طولانی خود در زمینه کشش انواع محصولات فلزی و آلیاژی توانایی تولید با کیفیت مطلوب و دلخواه را داشته و پیوسته در صدد بهبود و ارتقاء می‌باشد.

پژوهش، پیگیری، قابلیت انعطاف و علاقه به تولیدات متنوع و استفاده از تکنولوژی و دانش روز، پارس کشش را قادر می‌سازد که هرگونه نیاز مشتریان را تأمین نموده و در جهت انطباق با خواست ایشان مثل همیشه کوشا باشد. قرار داشتن کارخانه پارس کشش در تهران و نیز مرکز توزیع بازار آهن در شادآباد امکان دسترسی سریع به مشتریان و تأمین طیف وسیعی از تنوع محصول را فراهم می‌کند. آمادگی ارسال محصولات اعم از گرد یا شش پر و غیره به هر مقدار برای مناطق مختلف کشور، نیاز به حضور فیزیکی خریداران را منتفی نموده و از هر نظر خواست مصرف‌کنندگان را تأمین می‌نماید.

پارس کشش با توجه به سوابق و آگاهی‌های تخصصی حاصله و احاطه به تنوع بازار می‌تواند مشاوری مطمئن و کارآمد برای مشتریان بوده و در تأمین مناسب‌ترین نوع محصول، ایشان را راهنمایی کند. کلیه محصولات پارس کشش از بهترین مواد موجود در کشور تهیه شده و با توجه به رعایت دقیق نکات فنی تولید، متضمن کیفیت مطلوب می‌باشد. در مواردی که محصولات پارس کشش جهت کاربرد بخصوصی تولید شود، در صورت مغایرت، استرداد آن ۱۰۰ درصد قابل قبول خواهد بود.

ذکر این نکته الزامی است که محصولات پارس کشش بدون واسطه و با قیمت پایه عرضه می‌گردد.