کشش میلگرد | شرکت صنعتی پارس کشش دقیق (سهامی خاص)
24
آبان

کشش میلگرد

کشش میلگرد

میلگردهای سنگ خورده

میل گردهای سنگ خورده عملیات سنگ سنترلس و پولیش با بهره‌گیری از دستگاه‌های سنگ سنترلس LIDKOPING ساخت کشور سوئد (برترین و دقیق‌ترین برند جهانی برای سال‌های متوالی در ماشین‌آلات سنگ سنترلس) از قطر ۳ الی ۱۰۰ میلیمتر با تلورانس مورد نظر مشتری به صورت سر زرد (ST) و سر قرمز (CK) قابل ارائه به بازار داخلی و خارجی می‌باشد.

کشش میلگرد

میل‌گردهای پولیش بلبرینگ‌خور پارس کشش به عنوان محصول مشابه سنگ با قیمت بسیار پایین‌تر از سنگ برای آن دسته از تولیدکنندگانی که صرفاً معیار بلبرینگ خوردن با کیفیت سطح براق و دقت دلخواه مد نظرشان می‌باشد، کاربرد وسیعی داشته و همچنین از نظر سطح ظاهری هیچ تفاوتی با میل‌گرد سنگ‌خورده نداشته و از امتیازات انحصاری پارس کشش محسوب می‌شود.

میل گردهای کششی با استفاده از مواد خام گواهینامه‌دار فولاد آلیاژی از قطر ۱۰ الی ۶۰ به صورت روغنی و پولیش شاخه ۳ متری و ۶ متری در انواع آلیاژها با آنالیز قابل ارائه می‌باشد.

کشش میلگرد

در میل گردهای پیل و پولیش با به کارگیری جدیدترین و مدرن‌ترین ماشین‌آلات روز دنیا، خط پیلینگ سال ۲۰۱۷ به صورت فول اتومات محصول مشترک کشور آلمان و کره جنوبی افتتاح و میلگردهای پیل از قطر ۱۸ الی ۸۰ میلیمتر با دقت و کیفیت بالا و پولیش فوق‌العاده یک‌دست و بدون پستی بلندی تولید شدند.

کشش میلگرد