میلگردهای صنعتی دارای انواع مختلفی می باشند یکی از آنها  میلگرد کششی یا میلگردهای کشش و تابگیری (روغنی) می باشد. شرکت پارس کشش دقیق به عنوان اولین و مجهزترین تولید کننده انواع میلگردهای صنعتی با آلیاژهای متفاوت یکی از پیشگامان تولید میلگرد کششی یا میلگرد ترانس کشش و تابگیری می باشد .این نوع میلگردها کاربردهای مختلفی در صنایع مختلف دارند و دارای ویژگیهای منحصر به فرد خود می باشند.

شرکت پارس کشش دقیق به تولید میلگردهای کشش و تابگیری از قطر 10 میل الی 50 میل به صورت شاخه های 3 متری و 6 متری و همچنین ابعاد برشی دلخواه مشتری اقدام نموده که با توجه به کیفیت، دقت و صافی سطح بالا این محصول یکی از انواع محصولات پرطرفدار این شرکت گردید.

در حال حاضر علاوه بر خرید حضوری امکان ثبت سفارش و خرید میلگرد کششی (کشش و تابگیری شده) با بهترین کیفیت و بدون واسطه (خرید مستقیم از تولیدکننده) بصورت آنلاین در وبسایت پارس کشش دقیق محیا شده است، همچنین قیمت میلگرد کششی نیز در جدول قیمتی در همین صفحه قابل مشاهده است.

علاوه بر آن شما می توانید با استعلام از کارشناسان فنی این مجموعه نسبت به تولید میلگرد کششی با سایز و الیاژ درخواستی خود از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

قیمت روز و خرید میلگرد کششی ترانس روغنی

تولید کننده: پارس کشش دقیق
بروزرسانی: 1403/03/11 - 22:51
محصولگریدحالتسایزواحد قیمتقیمتخرید
میلگرد 12 کششی (روغنی)1141Dشاخه12 میلیمترکیلوگرم40,000 تومان
میلگرد 14 کششی (روغنی)1141Dشاخه14 میلیمترکیلوگرم40,000 تومان
میلگرد 15 کششی (روغنی)1141Dشاخه15 میلیمترکیلوگرم40,000 تومان
میلگرد 16 کششی (روغنی)1141Dشاخه16 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 18 کششی (روغنی)1141Dشاخه18 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 20 کششی (روغنی)1141Dشاخه20 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 22 کششی (روغنی)1141Dشاخه22 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 25 کششی (روغنی)1141Dشاخه25 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 28 کششی (روغنی)1141Dشاخه28 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 30 کششی (روغنی)1141Dشاخه30 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 32 کششی (روغنی)1141Dشاخه32 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 35 کششی (روغنی)1141Dشاخه35 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 38 کششی (روغنی)1141Dشاخه38 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 40 کششی (روغنی)1141Dشاخه40 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 45 کششی (روغنی)1141Dشاخه45 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان
میلگرد 50 کششی (روغنی)1141Dشاخه50 میلیمترکیلوگرم39,091 تومان

میلگرد کششی یا کشش و تابگیری (روغنی) چیست؟

میلگرد کشش و تابگیری نوعی از میلگردهای ترانس صنعتی بوده که در صنایع مختلف کاربرد دارند.

این نوع از میلگرد طی فرایند کشش از سایز اولیه تبدیل به سایز ثانویه می گردد و پس از آن با استفاده از دستگاههای به روز تابگیری و به بازار عرضه می گردند. یکی دیگر از ویژگیهای این نوع میلگرد استحکام و مقاومت بالای آن می باشد.

این نوع از میلگرد با آلیاژهای مختلف قابل تولید و عرضه می باشد که در حال حاضر شرکت پارس کشش دقیق امکان تولید هر نوع آلیاژی را به درخواست مشتری فراهم نموده.

در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص این نوع از میلگرد خواهیم پرداخت.

متریال مورد استفاده در تولید میلگرد ترانس روغنی

میلگردهای کششی با استفاده از مواد خام گواهینامه دار فولاد آلیاژی ایران، شرکت ذوب آهن اصفهان، فولاد کویر کاشان، فولاد روهینا از قطر 10 الی 50 میلیمتر به صورت شاخه های 3 متری و 6 متری و یا با ابعاد برشی دلخواه مشتری تولید می شود.

همچنین در شرکت پارس کشش دقیق امکان تولید میلگرد ترانس کششی از کلاف با استفاده از دستگاه های به روز شوماک در گریدهای مختلف از جمله 718 ( اتومات ) 1141 و 1008 ( آهن ) 1191 (CK) و 7176 ( فنر) فراهم می باشد.

فولاد آلیاژی ایران: فولاد آلیاژی ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد می باشد. این شرکت تولید فولادهای متنوعی از جمله فولاد آهن با گرید 1141 و Ck با گرید 1191 و 9095 در اندازه و استانداردهای مختلف را بر عهده دارد .

تولیدات این شرکت جزو مرغوبترین و با کیفیت ترین محصولات می باشند.

ذوب آهن اصفهان: ذوب آهن اصفهان یکی دیگر از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد و آهن در ایران می باشد.

این شرکت در زمینه تولید انواع محصولات فولادی از جمله میلگرد فعالیت دارد که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا سعی در تولید محصولات با کیفیت با راندامن بالای تولید را دارد.

فولاد کویر کاشان: فولاد کویر کاشان نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد از جمله میلگرد می باشد که با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته اقدام به تولید و عرضه محصولات خود به بازار کرده و همواره یکی از پیشتازان تولید میلگرد می باشد.

فولاد روهینا: فولاد روهینا یکی از تولیدکنندگان تازه تاسیس فولاد می باشد که در چندسال اخیر اقدام به تولید و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت فولادی نموده.

گرید 718 (اتومات): این نوع از فولاد یکی از فولادهای آلیاژی پرکاربرد است که در صنایع مختلفی از جمله هوافضا،خودروسازی،پتروشیمی و صنایع دریایی استفاده می شود.

این نوع فولاد دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی و حرارت می باشد.

گرید 1141: آهن با گرید 1141 یکی از پرکاربردترین نوع میلگرد موجود در بازار می باشد که در صنایع مختلف کاربرد دارد این نوع از فولاد دارای مقاومت و سختی بالا می باشد به همین خاطر در صنایعی همچون خودروسازی،ادوات کشاورزی و سایر صنایع که به سختی و مقاومت بالا نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

گرید 1008: گرید 1008 کاشان نوع دیگری از آهن می باشد که در سایزهای کوچک تر تولید می گردد و دارای انعطاف بیشتری نسبت به گرید های دیگر می باشد و در صنایعی مانند صنعت خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

گرید 1191CK: نوعی از فولاد می باشد که دارای سختی و مقاومت بالا بوده و به همین دلیل در صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو سازی ، تولید ابزار،تولید ادوات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد .

ویژگی مهم این نوع فولاد استحکام و مقاومت بالای آن می باشد.

گرید 7176 (فنر): یکی دیگر از انواع فولاد آلیاژی که کاربرد فراوانی دارد فنر گرید 7176 می باشد که صنایعی همچون صنعت خودروسازی و صنایع دفاع مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی اصلی این نوع فولاد مقاومت و انعطاف پذیری بالا و پایداری در شرایط مختلف دمایی می باشد.

ویژگی و کاربرد میلگرد های کششی

میلگرد کششی یا کشش و تابگیری ( روغنی ) دارای ویژگیهای منحصر به فردی می باشند که مهم ترین آنها صاف و صیقلی بودن آنها بوده که حاصل کشش سرد با استفاده از دستگاههای پیشرفته و به روز می باشد.

این نوع از میلگردهای دارای مقاومت و استحکام بالایی بوده که باعث محبوبیت آن در صنایع مختلف می باشد که در سایزهای مختلف قابل تولید و ارائه می باشد.

همچنین این واحد تولیدی علاوه بر تولید این نوع از میلگرد در سایزهای استاندارد، امکان تولید میلگردهای روغنی دهم دار را بنا به نیاز مشتری فراهم نموده.

این نوع از میلگرد به دلیل استحام و مقاوت بالا در صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی، تولید ابزارهای مختلف مانند لولا، تولید پیچ و همچنین تولید ادوات کشاورزی کاربرد دارد.

نحوه تولید میلگرد کششی (روغنی)

میلگردهای کششی با عملیات کشش سرد تولید می شوند. برای تولید این نوع از میلگردها ابتدا سایز اولیه سرتراشی شده سپس میلگردها با استفاده از دستگاههای پیشرفته و طی کشش سرد به سایز دلخواه مشتری تبدیل می گردد و در انتها با استفاده از دستگاههای تابگیری میلگردها تابگیری شده تا محصول نهایی بدون هیچ گونه تاب و ناصافی تولید و به بازار عرضه گردد.

همچنین لازم به ذکر است شرکت پارس کشش دقیق علاوه بر تولید سایزهای استاندارد موجود در بازار به تولید سایزهای دهم دار دلخواه و مورد نیاز مشتری با بالاترین کیفیت و با طول برش درخواستی آنها مبادرت ورزیده است.

چرا پارس کشش؟

ویژگی‌های ما

کیفیت سطح ایده‌آل

سطح با شفافیت بالا عاری از هرگونه خط و خش و مُک و چاله و تَرک

تحویل سریع

تولید محصول در اسرع وقت جهت تأمین به موقع خط تولید مشتری

متریال مرغوب و مناسب ماشین کاری

استفاده از مواد خام دارای شناسنامه تولید (یزد و کاشان و اصفهان)

دسترسی سریع

واقع‌بودن کارخانه و فروشگاه در مرکز ایران جهت مراجعه مشتریان و امکان ارسال بار به تمام نقاط ایران و جهان

سایز دقیق

دقت بالا در قطر میل‌گرد و سایز برش مطابق بازه تلورانس مورد نیاز مشتری

انطباق با نیاز مشتری

در ارتباط بودن مستقیم کادر فنی پارس کشش با مشتریان و امکان تولیدات خاص برای مشتریان خاص

CE-marking استاندارد
IATF استاندارد
ims استاندارد
iso-10004-2018 استاندارد
ISO-9001 استاندارد
CE-marking استاندارد
IATF استاندارد
ims استاندارد
iso-10004-2018 استاندارد
ISO-9001 استاندارد

مراحل خرید

ساده و سریع خرید کنید!
درخواست خرید تماس با شماره 021 68218

ارتباط با مشاوران فروش جهت مشاوره و خرید از طریق تماس با شماره 68218-021 با بارگذاری درخواست در سایت

صدور پیش فاکتور در کمتر از ۳۰ دقیقه

30 دقیقه بعد مشاور فروش پیش فاکتور را ارسال می کند و در صورت زمان بر بودن درخواست، سریعا به اطلاع شما می رسد.

نحوه تسویه به صورت نقدی و اعتباری

براساس مفاد پیش فاکتور و توافق حاصله، تسویه حساب به صورت نقدی یا اعتباری انجام می شود.

کنترل کیفیت و بازرسی توسط کارشناسان

کالا به دقت فراوان توسط کارشناسان کنترل کیفیت بازرسی شده و در صورت تایید، مجوز بارگیری صادر می شود.

بارگیری و حمل کالا و ارسال به مقصد

کالاهای تایید کیفیت شده، پس از بارگیری، براساس نرخ مصوب و مورد تایید شما، به مقصد ارسال می شود.

صدور فاکتور باقی مانده پرداختی

پس ار مشخص شدن ارزش دقیق خرید شما، تسویه نهایی صورت گرفته و فاکتور خرید شما چاپ و ارسال می گردد.

نظر خریداران

مشتریان ما چه می گویند

پیدا کردن شش‌پر نوک‌تیز و صاف و بدون خط و خش و چاله با قابلیت کار کردن ابزار روی آن ؟! آن هم تولید ایران؟! اگه قیمتش مناسب نبود باورم نمی‌شد این کار با این بسته بندی وارداتی نباشه. بهتون تبریک میگم.

ش.کرج
ش.کرج

مشتری

عرض سلام. صادرکننده انواع قطعات و لوازم به بازار جهانی هستم. با ارائه نمونه گرد سنک و پولیش ۳۰ و ۴۰ میلیمتر شرکت شما به یک شرکت عربی تولیدکننده شفت جک هیدرولیک و پنوماتیک در کمال ناباوری موفق شدم بین سه کشور چین و ترکیه و هند از لحاظ قیمت و کیفیت مزایده را برنده شوم اما به خاطر تحریم‌های ناعادلانه موفق به صادراتش نشدم. امید است پس از پشت سر گذاشتن تحریم‌ها مجدداً فعالیت با شرکت شما را از سر بگیرم.

ح.ع تهران
ح.ع تهران

مشتری صادرکننده

میل‌گردهای پولیش بلبرینگ‌خور پارس کشش که در بازار به پولیش پارس کششی شهرت دارد، انصافاً ازلحاظ کیفیت سطح و دقت در سایز، ایده‌آل کار ما بوده و از همه مهم‌تر خوش‌تراش بودن آن و سازگاری با تیغچه‌های برش و تراش است و جایگزین خوبی برای اجناس خارجی قیمت بالا می‌باشد. همیشه موفق و مؤید باشید.

ب.تبریز
ب.تبریز

مشتری

جایگزین‌کردن ماشین‌آلات پوسته‌زدایی روز دنیا و حذف عملیات اسیدی و شیمیایی مضر برای افراد و محیط زیست مستلزم هزینه است.از این که دوستدار محیط زیست بودید و با این تغییرات به جمع دوستداران محیط زیست پیوستید، مفتخرم و کمال تشکر را دارم.

وزارت بهداشت و درمان منطقه
وزارت بهداشت و درمان منطقه

دوستدار محیط زیست

همواره پیشتاز بودید و هستید و خواهید بود زیرا کیفیت و صداقت شما رمز ماندگاریتان بوده و هست و خواهد بود.

م.
م.

مشتری

سوالات متداول

سوالی دارید، بپرسید

شما می توانید از طریق ثبت سفارش در سایت پارس کشش دقیق نسبت به خرید اقدام نمایید تا در اسرع وقت هماهنگی های لازم صورت پذیرد همچنین امکان خرید به صورت حضوری و یا تلفنی نیز فراهم می باشد.

شرکت پارس کشش دقیق با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید میلگردهای صنعتی از پیشروان این صنعت می باشد که با دارا بودن تمامی استانداردها و ارائه محصولات با کیفیت توانسته جایگاه ویژه ای را در بین تولید کنندگان و همجنین مصرف کنندگان کسب نماید.

متاسفانه با توجه به نوسان قیمت و همچنین خرید بارخام مورد استفاده به صورت نقدی؛ امکان خرید اقساطی وجود ندارد.

بله شما می توانید پس از ثبت سفارش و قبل از تخلیه بار نسبت به پرداخت و تسویه حساب اقدام نمایید.

وبلاگ

مقالات اخیر