کیفیت، دقت، کارایی

درباره پارس کشش

شرکت پارس کشش دقیق با سابقه طولانی بیش از ٣٠ سال تجربه در زمینه کشش و تولید میل‌گرد صنعتی از پیشروان این صنعت در ایران بوده و قادر به تأمین بهترین و وسیع‌ترین طیف میل‌گرد ترانسمیسیون می‌باشد. تولیدات پارس کشش شامل سایزهای ۳ الی ۸۰ میلیمتر بوده و بر حسب نیاز به صورت «کشش روغنی»، «کشش و پولیش»، «پیل و پولیش» و یا «سنگ و پولیش» عرضه می‌شود.

درباره شرکت

شرکت پارس کشش دقیق با سابقه طولانی بیش از ٣٠ سال تجربه در زمینه کشش و تولید میل‌گرد صنعتی از پیشروان این صنعت در ایران بوده و قادر به تأمین بهترین و وسیع‌ترین طیف میل‌گرد ترانسمیسیون می‌باشد. تولیدات پارس کشش شامل سایزهای ۳ الی ۸۰ میلیمتر بوده و بر حسب نیاز به صورت «کشش روغنی»، «کشش و پولیش»، «پیل و پولیش» و یا «سنگ و پولیش» عرضه می‌شود.

تأکید بر انتخاب مواد اولیه استاندارد با بهترین کیفیت و کنترل پیوسته در خط تولید، پارس کشش را نسبت به رقبای آن متمایز می‌کند. بازنگری و به‌روزبودن فرآیند تولید و تحقیق در زمینه‌ی بهینه ساختن محصول روندی همیشگی در پارس کشش است.

درباره شرکت
تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

در بحبوحه جنگ تحمیلی که توأم با تحریم‌های متعدد و کمبودهای فوق‌العاده در کشور بود، یکی از گلوگاه‌های حیاتی، تأمین مواد اولیه از کشورهای متخاصم بود که بدیهی است با مشکلات فراوانی مواجه شده بود. تأمین مواد اولیه به روش‌های ممکن، به یکی از دغدغه‌های مهم و سرنوشت‌ساز مراکز تولید و کارخانجات کشور تبدیل شده بود که با گذشت زمان شدّت بیشتری می‌یافت. یکی از موارد مورد نیاز ضروری در آن ایام میل‌گرد سایز شده یا همان ترانسمیسیون بود که تا آن زمان صرفاً از کشورهای خارجی تهیه و مصرف می‌شد و فقدان آن خواهی نخواهی ضربه سنگینی بر پیکر تولید وارد می‌کرد.

بدیهی است در چنان شرایطی وظیفه هر ایرانی متعهدی ایجاب می‌کرد تا تمام توان و قدرت خود را در رفع مشکلات مبذول دارد که چنان نیز شد و ایران عزیز توانست به همت تک تک ایرانیان وطن‌دوست از چنان ورطه‌ای جان سالم به در برده و با افتخار و اقتدار توانایی خود را به رخ جهانیان بکشد.

در این راستا پارس کشش به لطف کوشش‌های پیگیر و مداوم و با تکیه بر قدرت و اراده خستگی‌ناپذیر و صد البته خواست یزدان پاک موفق شد با امکانات محدود موجود در آن شرایط بنیان کشش میل‌گرد را در ایران و صرفاً با استفاده از دستگاه‌های خود ساخته بنا نهد. این اقدام که در آن زمان خاص، گامی بسیار مهم تلقی می‌شد، سرآغازی شد برای رهایی کشور عزیزمان از ورود کلیه محصولات کششی که به تدریج با گسترش این صنعت مادر امکانات صادرات نیز فراهم شده و شاید بتوان ادعا کرد که علی رغم ورود اجناس مختلف از کشورهایی نظیر چین هنوز هم ورود این محصول از چین توجیه اقتصادی و کیفی نداشته و ایران به همت فرزندان سخت‌کوش خود در این زمینه کاملاً خودکفا و سربلند شده است.

اهداف شرکت

با نگرش به این واقعیت که تکنولوژی و کاربردهای متنوع و مختلف آن راهی بی‌انتها است.

مدیران شرکت بر این باورند که بسیاری از خطوط تولید می‌توانند از محصولات ما بهره‌مند شوند. در این راستا علاوه بر روش‌های متداول می‌توان با فناوری‌های جدید محصولات بسیار متنوع و ذیقیمتی تولید کرد که این امر صرفاً با درخواست‌ها و پیشنهادات مصرف‌کنندگان میسر خواهد شد.

مدیران شرکت علاوه بر توسعه و ارتقاء تکنیکی امیدوارند بتوانند با ارتباط هر چه بیشتر با مصرف‌کنندگان نیازهای کشور را در این رابطه برآورده کنند به طوری که در هیچ موردی نیاز به ورود محصولات کششی از خارج کشور احساس نشود.

معرفی کلی و کاربرد محصولات

معرفی کلی و کاربرد محصولات

شرکت سهامی خاص فرآوری مفتول و میل‌گرد پارس کشش دقیق در مجموعه‌ای به مساحت حدود یک هکتار واقع در شهرک صنعتی عباس آباد تهران شامل ۴ بخش: کشش کلاف، کشش شاخه، پیلینگ و سنگ سنترلس و همچنین فروشگاه واقع در مرکز تجارت فلزات پارسه واقع در بازار آهن شادآباد، در زمینه تبدیل میل‌گرد خام ساده به میل‌گردهای صنعتی مختلف با تغییر در شکل و سایز و کیفیت سطح مطلوب مشتری با دقت صدم میلیمتر جهت استفاده در صنعت‌های خودروسازی (از قبیل کمک‌فنر، قربیلک فرمان، جلوبندی، سردنده، صندلی خودرو و غیره) و صنعت پیچ و مهره سازی و شفت جک‌های هیدرولیک و پنوماتیک و در هر زمینه‌ای از فعالیت‌های صنعتی حمل و نقل عمومی، شهر سازی، ساختمانی، صنایع نفت و گاز، صنایع هوا فضا، صنایع نظامی، فنر سازی، صنایع دامی، ماشین آلات کشاورزی، محصولات خانگی، زرگری، تزیینی، تبلیغاتی، پزشکی و غیره مستقیم و یا غیر مستقیم کاربرد وسیعی دارد.

در بازار این دسته از میل‌گردها را تحت عنوان کلی میل‌گرد ترانسمیسیون یا میل‌گرد صنعتی و یا میل‌گرد سایز شده نام‌گذاری می‌کنند و در بازار با توجه به فرآیند انجام شده آن را میل‌گرد ساده، میل‌گرد سفید، میل‌گرد اسید شور، میل‌گرد کششی، میل‌گرد روغنی، میل‌گرد پولیشی، میل‌گرد بلبرینگ‌خور، میل‌گرد پیل و پولیش، میل‌گرد سنگ‌خورده می‌نامند.

وجوه تمایز

پارس کشش با تکیه بر دانش و تجربه طولانی خود در زمینه کشش انواع محصولات فلزی و آلیاژی توانایی تولید با کیفیت مطلوب و دلخواه را داشته و پیوسته در صدد بهبود و ارتقاء می‌باشد.

پژوهش، پیگیری، قابلیت انعطاف و علاقه به تولیدات متنوع و استفاده از تکنولوژی و دانش روز، پارس کشش را قادر می‌سازد که هرگونه نیاز مشتریان را تأمین نموده و در جهت انطباق با خواست ایشان مثل همیشه کوشا باشد. قرار داشتن کارخانه پارس کشش در تهران و نیز مرکز توزیع بازار آهن در شادآباد امکان دسترسی سریع به مشتریان و تأمین طیف وسیعی از تنوع محصول را فراهم می‌کند. آمادگی ارسال محصولات اعم از گرد یا شش پر و غیره به هر مقدار برای مناطق مختلف کشور، نیاز به حضور فیزیکی خریداران را منتفی نموده و از هر نظر خواست مصرف‌کنندگان را تأمین می‌نماید.

پارس کشش با توجه به سوابق و آگاهی‌های تخصصی حاصله و احاطه به تنوع بازار می‌تواند مشاوری مطمئن و کارآمد برای مشتریان بوده و در تأمین مناسب‌ترین نوع محصول، ایشان را راهنمایی کند. کلیه محصولات پارس کشش از بهترین مواد موجود در کشور تهیه شده و با توجه به رعایت دقیق نکات فنی تولید، متضمن کیفیت مطلوب می‌باشد. در مواردی که محصولات پارس کشش جهت کاربرد بخصوصی تولید شود، در صورت مغایرت، استرداد آن ۱۰۰ درصد قابل قبول خواهد بود.

ذکر این نکته الزامی است که محصولات پارس کشش بدون واسطه و با قیمت پایه عرضه می‌گردد.

وجوه تمایز

چارت سازمانی

چارت سازمانی شرکت پارس کشش دقیق به شرح زیر می‌باشد.

چارت سازمانی

نظر خریداران

مشتریان ما چه می گویند

پیدا کردن شش‌پر نوک‌تیز و صاف و بدون خط و خش و چاله با قابلیت کار کردن ابزار روی آن ؟! آن هم تولید ایران؟! اگه قیمتش مناسب نبود باورم نمی‌شد این کار با این بسته بندی وارداتی نباشه. بهتون تبریک میگم.

ش.کرج
ش.کرج

مشتری

عرض سلام. صادرکننده انواع قطعات و لوازم به بازار جهانی هستم. با ارائه نمونه گرد سنک و پولیش ۳۰ و ۴۰ میلیمتر شرکت شما به یک شرکت عربی تولیدکننده شفت جک هیدرولیک و پنوماتیک در کمال ناباوری موفق شدم بین سه کشور چین و ترکیه و هند از لحاظ قیمت و کیفیت مزایده را برنده شوم اما به خاطر تحریم‌های ناعادلانه موفق به صادراتش نشدم. امید است پس از پشت سر گذاشتن تحریم‌ها مجدداً فعالیت با شرکت شما را از سر بگیرم.

ح.ع تهران
ح.ع تهران

مشتری صادرکننده

میل‌گردهای پولیش بلبرینگ‌خور پارس کشش که در بازار به پولیش پارس کششی شهرت دارد، انصافاً ازلحاظ کیفیت سطح و دقت در سایز، ایده‌آل کار ما بوده و از همه مهم‌تر خوش‌تراش بودن آن و سازگاری با تیغچه‌های برش و تراش است و جایگزین خوبی برای اجناس خارجی قیمت بالا می‌باشد. همیشه موفق و مؤید باشید.

ب.تبریز
ب.تبریز

مشتری

جایگزین‌کردن ماشین‌آلات پوسته‌زدایی روز دنیا و حذف عملیات اسیدی و شیمیایی مضر برای افراد و محیط زیست مستلزم هزینه است.از این که دوستدار محیط زیست بودید و با این تغییرات به جمع دوستداران محیط زیست پیوستید، مفتخرم و کمال تشکر را دارم.

وزارت بهداشت و درمان منطقه
وزارت بهداشت و درمان منطقه

دوستدار محیط زیست

همواره پیشتاز بودید و هستید و خواهید بود زیرا کیفیت و صداقت شما رمز ماندگاریتان بوده و هست و خواهد بود.

م.
م.

مشتری